Nacka Miljövårdsråd

Adresser till styrelseledamöter m.fl. sedan årsmötet 2020-12-15

Ledamöter: Adress Telefon
Christina Lindholm Nåttarövägen 42,  132 34  Saltsjö-Boo
E-post: C.Lindholm@telia.com
070-3691355
Martin Litnäs (Sekreterare)   Grindavägen 26,  132 34  Saltsjö-Boo
E-post: Martin-Litnas@tele2.se
Ann Christine Tiberg
Thomas Åhlin (Kassör) Tranvägen 11,  131 44  Nacka
E-post: Thomas.T.Ahlin@gmail.com
070-7186614
Jan Åman Plommongatan 9,  138 31  Älta
E-post: Jan@Aman.se
070-5571039
08-7733283
Suppleanter:
Carina Andersson Tranvägen 11,  131 44  Nacka
Torgny Domeij Östgötag. 61, lgh 1102,  116 64  Stockholm  
E-post: Torgny.Domeij@gmail.com
08-7167183
Valberedning:
Max Plunger Saltsjöbadsv. 45,  131 50  Saltsjö-Duvnäs    
E-post: Max@MaxPlunger.se
070-5107786
Karl Siik E-post: KalleSiik@hotmail.com 070-4992675
Nacka Miljövårdsråds adresser:
c/o Åman Plommongatan 9,  138 31  Älta
E-post: ordf@nackamiljo.se

Senast ändrad av Jan Åman 2020-12-29